Infagro media
Ваш путівник по молочній галузі України

Галузеві об'єднання, асоціації, проекти

Матеріал з Infagro Media
Перейти до:навігація, пошук

В Україні галузеві асоціації почали з'являтися на початку 2000-х. Їх діяльність, як правило, полягає у взаємодії з органами влади для створення сприятливих умов розвитку підприємств - як сільськогосподарських з виробництва сировини, так і переробних. Асоціації консультують урядовців і законотворців стосовно розробки документів, які стосуються потреб галузі, а також інформують уряд про стан галузі та її проблеми, надають пропозиції щодо врегулювання питань, які виникають у ході економічної діяльності підприємств тощо.

Міжнародні організації та представництва також ведуть активну діяльність, фінансуючи різні проекти та програми розвитку молочної галузі України.

Для журналіста спілкування з галузевими асоціаціями і проектами може бути корисним, оскільки вони є джерелом актуальної інформації, постійно перебуваючи в контакті з реальним бізнесом та органами влади.

Асоціація виробників молока

Асоціація виробників молока (АВМ) була офіційно зареєстрована весною 2009 року як неприбуткова, добровільна організація, офіційно зареєстрована. На 01.01.2022 членами об’єднання були 150 господарств із загальним поголів’ям корів більше 86 тис. голів та спільним земельним банком 1,3 млн га. Основною ціллю АВМ є захист прав та інтересів підприємств у галузі молочного скотарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

Андрій Дикун, президент

Ганна Лавренюк, віце-президент

Сайт: https://avm-ua.org/uk

Контакти: https://avm-ua.org/uk/contact

Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»

Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» створена у 2001 році. До складу входять 36 організацій. Це підприємства – виробники морозива і заморожених продуктів. Асоціація захищає права і інтереси українських виробників, сприяє розвитку виробництва морозива, заморожених продуктів і індустрії холоду, здійснює інформаційну підтримку підприємств, розвиває взаємовигідні зовнішньоекономічні зв'язки, укріплює науково виробничий потенціал підприємств.

Бартковський Ігор Ілліч, президент

Сайт: http://www.auvm.com.ua/

Контакти: http://www.auvm.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=199

Громадська спілка «Інноваційне фермерство та кооперація»

Громадська спілка «Інноваційне фермерство та кооперація» (ІФК) неприбуткова організація, створена в серпні 2016 року з метою розвитку конкурентоспроможності малого та середнього фермерства

Світлана Жаглова, виконавчий директор

Сайт: https://ifnc.com.ua/

Контакти:
+380 67 318 5714
+380 50 318 5714
info@ifnc.com.ua

Національна асоціація виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції «Укрконсервмолоко»

Головним завданням Національної асоціації «Укрконсервмолоко» є сприяння розвитку виробництва молочноконсервної продукції, продуктів дитячого харчування, інших видів продукції харчової промисловості та переробки сільгосппродуктів.

Нагайцева Тамара Михайлівна, генеральний директор

Сайт: https://naukm.wordpress.com/

Контакти:
+380 44 278 6532
ukrkonservmoloko@gmail.com

Національна асоціація молочників України «Укрмолпром»

«Укрмолпром» надає консультативні послуги з питань економіки, технології, техніки безпеки, а також вивчає кон’юктуру внутрішнього та зовнішнього ринків, сприяє реалізації матеріальних ресурсів та готової продукції, розробляє та забезпечує підприємства нормативно-технічною документацією, проводить семінари, наради, організує виставки, дегустації продукції.

Бондаренко Василь Маркович, голова

Сайт: https://uk-ua.facebook.com/ukrmolprom/

Контакти:
+380 44 226 2783
ukrmolprom@gmail.com

Об'єднання «Спілка молочних підприємств України»

Спілка молочних підприємств України (СМПУ) була створена в 2001 році. До неї увійшли 19 суб’єктів господарювання: молокопереробні компанії з іноземним та вітчизняним капіталом, виробники обладнання, упаковки, інгредієнтів для молокопереробних підприємств та інші. Зараз (лютий 2023) до СМПУ входять 53 компанії.

Чагаровський Вадим Петрович, голова Спілки

Сайт: https://uadairy.com/

Контакти: https://uadairy.com/kontakty/

Проект «Сімейні молочні ферми»

У 2017 році на Рівненщині розпочато великий проект з розвитку молочного тваринництва на селі. Проект реалізується Кластером «Натуральне молоко», за підтримки ТОВ «УкрМілкІнвест», та має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України. Проект спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі.

Немеришина Наталія Миколаївна, керівник проекту

Сайт: https://smf.org.ua/

Контакти:
+380 97 774 2540
+380 96 727 5037
+380 96 147 8184
smf.sitarchuk.inna@gmail.com
nnemerishina@gmail.com

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP)

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (коротка назва: Quality FOOD Trade Program впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Загальна мета Програми – зростання торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах на внутрішньому та експортному ринках шляхом досягнення двох цілей:

Ціль 1: підвищення якості та безпечності продукції в органічному та молочному секторах;

Ціль 2: підвищення торговельного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції з вищою доданою вартістю відповідно в органічному та молочному секторах.

Ігор Кравченко, Місцевий керівник Програми

Ірина Висоцька, Координаторка компонента «Молочний сектор»

Сайт: https://qftp.org/

Контакти: https://qftp.org/contact/

Надавачі дорадчих та консультаційних послуг в молочному секторі

Каталог надавачів дорадчих та консультаційних послуг в молочному секторі містить розділи:

Сільськогосподарські дорадники
Дорадчі служби
Консультанти
Консультаційні компанії
Лабораторії
Наукові та освітні організації
Інформаційно-консультаційні компанії та агентства

Сайт: http://www.dorada.org.ua/uk/katalog-nadavachiv-doradchih-ta-konsul-tacijnih-poslug-u-molochnomu-sektori

Pertner logos
Про проект
Використання матеріалів сайту
© Інфагро, 2022