Infagro media
Ваш путівник по молочній галузі України

Проект Infagro Media

Матеріал з Infagro Media
Перейти до:навігація, пошук

Мета проекту - підвищити рівень обізнаності українських журналістів в питаннях, що стосуються економіки молочної галузі, особливостей її функціонування, взаємозв'язку з іншими галузями економіки, а також показати її важливість для гарантування продовольчої безпеки країни.

Тут зібрана і буде накопичуватися інформація, яка допоможе журналістам, а також допитливим споживачам молочної продукції, орієнтуватися в особливостях молочної галузі України, дізнаватися про її проблеми, досягнення, вплив на інші сектори економіки країни та залежність від світового молочного ринку.

Корисними будуть посилання на офіційні джерела статистичної інформації, законодавчі документи, що регламентують діяльність галузі, а також контакти організацій та проектів, активних в молочному секторі. Публікації думок ключових осіб галузі стосовно поточних проблем допоможуть журналістам зрозуміти позицію тих, хто робить молочні полиці наших магазинів заповненими та заробляє для країни валюту, відправляючи свою продукцію на експорт.


Partners-logos.png


Проект Infagro media здійснюється аналітичним агентством Інфагро за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Pertner logos
Про проект
Використання матеріалів сайту
© Інфагро, 2022